Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-12, 08:39   #4998
arletka13
Zadomowienie
 
Avatar arletka13
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: inny świat:)
Wiadomości: 1 095
Dot.: kochające TŻtów cierpliwe czekajki plotkują, część III

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka2009 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Arletko kurcze rozumiem jak Ci przykro. W tej sytuacji pozostaje tylko czekać, tylko ile właśnie tak to jest, faceci zwlekają a potem nagle zdają sobie sprawę,ze zawalili sprawę..i co z takimi zrobić
Ja też ostatnio czuje się jakoś dziwnie..bo brat Tż który zawsze miała problem z dziewczynami, teraz zaczął szukać sobie jak mówi żony!! i wiecie co? wcle bym się nie zdziwiła gdyby oświadczył się on wcześniej niż Tż mnie, a wtedy byłoby mi przykro.. bo my jesteśmy tyle razem i nic, a jego brat po krótkim czasie podjąłby decyzję..a jakoś tak czuję ,ze tak będzie...do tego wszystkiego dokładnie wiemy,że pierwsze wesele w rodzinie Tż będzie na maxs, a drugie -z wiadomych względów- już pewnie mniej...
A co jeszcze do niezdecydowania facetów..znajoma była z facetem prawie 6 lat..pokółcili się..z jego winy i on zerwał..ona przeżyła, przepłakała i wyszła, a teraz on wydzwania do niej ,ze żyć bez niej nie może, że chce mieć z nią dzieci!! a ona już nie chce związku z nim...mówi,że gdyby byli zaręczeni,a może po ślubie dawno to było by inaczej, zostałaby z nim, ale teraz nie jest pewna z nim przyszłości..i obudził się facet z ręką w nocniku
o matko co za facet! ja wczoraj tak myslałam o magdzie jeszcze przed tym jak tz mi to powiedział, że ona pewnie pierwsza się zaręczy.2 lata temu jak rozmawiałam z tz o zaręczynach to mówił że on jest najmłodszy, więc musi czekac aż brat i siostra sie pożenią i dopiero on, wtedy byłam zła, jednak po niedługim czasie brat tż musiał wziac ślub, a wiem że magdzie się nie spieszyło i naprawde myślałam że będziemy pierwsi a tu bum! no nic trzeb aczekać, co ja mam za faceta!
__________________
jesteś pierwszą myślą gdy wstaję rano i ostatnią gdy kładę się spać...
arletka13 jest offline Zgłoś do moderatora