Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nerwowość i nieśmiałość jak walczyć :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-04-26, 18:14   #104
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Re: Nerwowość i nieśmiałość jak walczyć :(

Gonia1 napisał(a):
> Jadja napisał(a):
> > czekoladka napisał(a):
> > >>
> > > Wiecie co? My jesteśmy nie z tego świata, ihihih. Normalnie powinnyśmy życ w innej epoce!!! Bo z tego, co widzę, wspolczesni ludzie zupelnie inaczej postrzegają świat!!!!
> >
> >
> > Czekoladko, też się zastanawiałam czasem, czy ja abym się we właściwym momencie urodziła
> > To może teraz jakieś plusy bycia (nad)wrażliwym, dla odmiany ? Co by się nam lepiej na duszy zrobiło
>
> To może artykulik? :
> http://zdrowie.onet.pl/1169296,2041,,1,dzial.html
>
>

fajny, przeczytalam sobie i sporo prawdy w nim jest!! A z tą intuicją to już trafili w 10!!! Mnie intuicja nie zawiodla prawie nigdy (żeby nie napisac nigdy)!!! Kolejnym plusem jest to, ze faktycznie znam sie na ludziach, wyczuwam ,wlasnie intuicyjnie, ich charaktery, osobowość. Pomylilam się może jeden raz... co do artykuliku: Z jednym się nie zgadzam, a mianowicie z tym " Jeszcze jedno: osoby wrażliwe mają zwykle więcej przyjaciół (bo potrafią mówić o swoich uczuciach), łatwiej im również zaufać (bo są szczere)." No bo przecież, czy my jestesmy szczere, udając twardzielki??? Ja wcale nie mam aż tylu przyjaciol, nie umiem szczerze rozmawiac - bo caly zcas pamiętam o zalozeniu maski... I jak tu być szczerym...

Ale intuicja to wedlug mnie ogromna zaleta nadwrazliwcow - przecież to wlasnie ona ostrzega nas przed opelnieaniem błędow, przed niebezpieczenstwem, przez zamiarami nieuczciwych osob, przed zdradą (a raczej informuje nas o zdradzie partnera). To rzadka cecha, dziewczyny, cieszmy się wiec!!!! caluski!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując