Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - chirurgiczne usuwanie zęba
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-05, 17:01   #2
zayontz
Raczkowanie
 
Avatar zayontz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 420
GG do zayontz
Dot.: chirurgiczne usuwanie zęba

Cytat:
Napisane przez weird_angel
nie wiedzialam jakie mam forum wybrac z takim tematem...
chcialabym by ktos mnie oswiecil na czym owe chirurgiczne wyrywanie zeba polega, czym sie rozni od tradycyjnego, czy chodzi o nacinanie dziasel? moze narkoza? czy tylko znieczulenie miejscowe?
jezeli dentysta mi tego nie tlumaczyl to musi byc to oczywiste... dla mnie nie jest, blagam o wyjasnienie... bo nie wiem jak bardzo mam sie bac
Hej spokojnie, nie boj sie.
Generalnie jestem czesciowo w temacie bo wlasnie zabralem sie za chodzenie do dentysty (A generalnie jestem strasznie spietrany jesli chodzi o dentyste...Shemreolin moze potwierdzic )
Tak zwane ekstrakcje hirurgiczne sa robione ze znieczuleniem wiec tutaj nie masz co sie martwic. Jedynym utrudnieniem moze byc gojenie sie dziasla bo to moze potrwac nawet do 4 miesiecy, ale jest to tylko zwykle utrudnienie.
Jestem w trakcie leczenia kanałowo jednego zeba (co moze potrwac nawet do 6 miesiecy) i mam to robione bez znieczulenia. Wiec jesli ja moge to przetrwac, to mysle ze ty nie masz czego sie martwic.
Łącze sie z toba w cierpieniu bo bede mial hirurgiczne usuwanie 2 zebow mądrosci....wyyypas
Bądź twarda, trzymam kciuki.
__________________
The rain it raineth on the just,
And also on the unjust fella.
But chiefly on the just, because
The unjust hath the just's umbrella.
zayontz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując