Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak można odnowić pokój , nie mając funduszy?? ;))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-21, 10:24   #11
marzenka28
Raczkowanie
 
Avatar marzenka28
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 106
Dot.: Jak można odnowić pokój , nie mając funduszy?? ;))

Mnie osobiście pasjonują muszle, piasek i wszystko co związane z morzem!!
Zbieram je od lat i każdy znajomy wie że jak przyjeżdza z nad morza, to bez muszli dla mnie nie może sie pokazać
Wykorzystałam je w tamtym roku do ozdobienia pokoju, znalazłam dużą pięciolitrowa butelke po winie, porwałam dziecio troche piasku z piaskownicy, wrzuciłam kilka muszelek zalałam wodą, na korek założyłam kawałek lnu a efekt był znakomity
Potem znalazłam 3 stare wikinowe pudełeczka, na wieczka ponaklejałam moje ulubione muszle. Następnie w markecie za śmieszne pięniądze udało mi sie kupić kokosy, przeciełam je piłką na polowe, znowu kilka muszli, wszystko przykleiłam na kawałek panela podłodowego, i właśnie w ten sposób zrobiłam następną kompozycje.
Mój mąż robiąc zakupy na dzień zmarłych potukl dwie zgrzewki zniczy, więc ja długo sie nie zastanawiając przetobiłam wosk poprzelewałam go do różnych opakowań powkładałam resztki knota, znowu zatopiłam kilka muszelek i w ten sposób powstały świece w różnym kształcie
Ktoś popełnił zbrodnie i wyrzucił dwie duże draceny na śmietnik, więc ja wiele nie myśląc "zaadoptowałam je", a teraz świenie wyglądają przy moich dodatkach w pokoju Do tego kilka poduszek w kolorze niebieskim, pomarańczowym i gotowe!!
Jak sama widzisz nakład niewielki a efekt znakomity
Dodam że znajomi twierdzą że uwielbiają do mnie przychodzić zimą
marzenka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując