Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-29, 00:38   #179
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość


Miałam. Jeśli chodzi o efekt, to byłam z niego bardzo, bardzo zadowolona, chyba nawet bardziej, niż oczekiwałam. Oval 6 to zdecydowanie najlepszy pędzel do twarzy, jaki stosowałam. Kupiłam go w Magnolii niedługo po tym, jak wszedł do sprzedaży jako nowość, choć dość długo musiałam czekać, aż akurat we wrocławskim salonie się pojawi. Kupując miałam świadomość, że może być problem z plastikiem u nasady główki pędzla, bo w czytanych i oglądanych recenzjach wielokrotnie była o tym mowa. Mimo, że obchodziłam się z nim bardzo ostrożnie, rączka pędzla pękła mi właśnie w tym miejscu, więć zmuszona byłam go zwrócić (reklamację uwzględniono bez problemu i szybko dostałam zwrot kasy). Potem była bardzo długa przerwa, zanim ponownie wszedł do sprzedaży - ponoć pracowali nad tym, aby wyeliminować problem z pękającą rączką. Od tego czasu nie udało mi się go złapać we wrocławskim salonie (fakt, że ostatnio bardzo rzadko mam okazję tam być), a postanowiłam kupić go ponownie stacjonarnie, bo raz, że ewentualne reklamacje wolę załatwiać "na miejscu", nie wirtualnie, a dwa, że pędzle wolę kupować mogąc je wsześniej naocznie obadać .
Tak czy inaczej na pewno znów go kupię, bo idealnie aplikowało mi się nim różne podkłady. Dzięki tej nieco dziwnej konstrukcji pędzel wszędzie dociera (doceniałam to zwłaszcza przy aplikacji podkładu blisko nasady włosów czy w okolicach nosa), nakłada dość cienko podkład, a jednocześnie w to zbite włosie nie wsiąka zbyt dużo podkładu. Dla mnie najlepszy pędzel do podkładu z dotąd używanych, choć muszę zaznaczyć, że nie było ich aż tak wiele .

Sorry za elaborat
Bardzo dziekuje za post . Pomocny.

Dzwonilam wczoraj do MACa. Dostawa ma byc za dwa tygodnie, wiec sie po niego kopsne. O tej raczce tez slyszalam. Mam nadzieje, ze ta nowa wersja rzeczywiscie lepsza.

---------- Dopisano o 01:38 ---------- Poprzedni post napisano o 01:35 ----------

Dziewczyny, przepraszam za linkowanie jakies niewiasty, ktora ilosc wypelniaczy w twarzy chroni przed utonieciem w morzu, ale spodobaly mi sie kolczyki (te na zdjeciu z bialym przyodziewkiem) tutaj.

Czy ktoras z Was widziala podobne? Od jakiegos czasu szukam kolczykow na wkretkach, ktore jednak sa wieksze niz standardowe drobiny (szukam czegos, co bardziej rzuci sie w oczy, ale wciaz bedzie wkrecane). Te wygladaja fajnie, do tego lubie strzalki, wiec chetnie bym wziela.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora