Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-25, 22:45   #187
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez kroliczka4 Pokaż wiadomość
Miałam koleżankę, która obgryzała paznokcie zaczynając od macierzy o.o jedna z najbardziej przerażających rzeczy jakie widziałam, potem zaczeła stosować odżywkę eveline 8w1, to mimo bardzo nieregularnego kształtu jej paznokcie wyglądały spoko, ale nabawiła się onycholizy i skończyła bez paznokci, bo tak się odkleiły...
jak można obgryzać zaczynając od macierzy? o co chodzi?

Cytat:
Napisane przez kroliczka4 Pokaż wiadomość
Warto pomysleć o odżywce bez formaldehydu, ja obecnie mam Golden Rose Black Diamond, mam nadzieję, że będzie spoko ^^
Mi Black Diamond po miesiącu stosowania jako baza wysuszyła paznokcie, zaczęły się łuszczyć, w jednym zrobiła się okropna dziura, cały paznokieć się kiwał, mam go teraz obciętego do połowy, aż mnie palec boli ;/ wielu dziewczynom po miesiącu-dwóch stosowania zaczely sie rozdwajac paznokcie. ta odzywka tez ma jakis niebezpieczny skladnik wiazazy wode. wysusza paznokcie i osłabia po dluzszym czasie.

Cytat:
Napisane przez lopilili Pokaż wiadomość
Dzięki zrobię te maski. Teraz jestem w szoku ze tak bardzo widać poprawę po tych olejkach.

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Jesteście aniołami ze pomagacie i nie krytykujecie
dbaj tak jak ci kolezanka tu rozpisala wszystko, tylko lepiej odpusc sobie zelatyne. ale kapsulki z wit A+E jak najbardziej (przebijasz igla, wyciskasz na paznokiec i wcierasz), olejki itd

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Z okazji moich imienin, siedmiolecia związku z TŻ i nowej części wątku wklejam aktualny stan paznokci. Focie z wczoraj, po piłowaniu i przed. Widoczne resztki starego mani i pozostałości po drapaniu kota
O JACIEZ PIERDZIELEZ JESTES JUZ PRAWIE ŻE NASTEPNA MAJOWA ROSA ;OOO PAZNOKCIE - MARZENIE!!!! SZACUN

Cytat:
Napisane przez Kieculek Pokaż wiadomość
Mnie paznokcie ostatnio sie poprawily. Teraz znow sie rozdwajaja i nie wiem co na to wplywa. Wlosy tez mi leca koszmarnie. :/ zaczynam olejowanie od jutra zobaczymy co z tego wyjdzie pierwsze oznaki, jakies poprawy kiedy u siebie zauwazylyscie?
kup sobie Biotebal, zazywaj regularnie 3 miesiące, wpisz sobie w google "biotebal blogspot" i poczytaj na blogach opinie - rewelacyjnie wpływa na wypadanie włosów, wzmacnia paznokcie. to lek (bez recepty), a nie suplement. wiele osob nawet uratowal od wyłysienia! ma ogromna dawke biotyny. mi tez juz wlosy nie wypadaja, a paznokcie sie nie łamią
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując