Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-25, 22:13   #3051
NeverGoAlone
Raczkowanie
 
Avatar NeverGoAlone
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 177
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Z góry przepraszam, że pytam, ale czytałam tyle informacji an temat henny na tym forum, że zgłupiałam i nie wiem jak postępować Farbowałam henną khadi ciemny brąz jakiś czas temu, starałam się zrobić wszystko jak w instrukcji, ale kolor mi nie złapał w ogóle Dodam, że mam włosy farbowane chemicznie. Teraz chcę dać Khadi jeszcze jedną szansę, bo może zrobiłam coś źle, stąd moje pytania:
-Jak odmierzacie właściwą temperaturę wody, czyli 50c?
- Czytałam coś o tym, że przy odrostach stosuje się farbowanie dwuetapowe, czyli najpierw cassię na odrosty, potem khadi brąz na całość. Czy tak powinnam zrobić, żeby pokryć odrosty (mam sporą różnicę pomiędzy odrostem a resztą włosów)? Gdzieś jeszcze wyczytałam, że któraś z dziewczyn po prostu wcześniej dała na 20-60min khadi brąz na odrosty i potem nałożyła hennę na resztę włosów.
-Czy do Khadi ciemny brąz powinnam dodać jakieś dodatki? Czytałam o soli, itd.

Marzy mi się ciemny, chłodny brąz. Bardzo was proszę o poradę, bo w tym natłoku informacji na temat henny już się pogubiłam i mimo, że czytałam wątek dość długo to wydaje mi się, że wiem mniej niż wcześniej
NeverGoAlone jest offline Zgłoś do moderatora