Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 17:50   #28
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość

Moniq pisaczek jest boski... na jak dlugo wystarczy to trudno powiedziec bo to moj pierwszy... poniewaz ja sobie pedzelkami i tym podobnymi cudami kuku robie szukalam czegos innego... i tak padlo na pisaczka... uwielbiam bo maluje sie kreski tak samo prosto jak kredka... a daje sliczny czarny kolor i cienka kreske... - swatch linera ysl -

a do tego zamowienie Nielota ...

Dior 5-Colour Eyeshadow Night Butterfly 173

hmmm... nie bylo latwo ... przy okazji chcialam sie pochwalic... przyszly moje pedzelki... od razu je przetestowalam i musze przyznac, ze to byl strzal w dziesiatke i juz mam ochote na kolejne ...

jak zawsze uzylam bazy UD...na cala powieke ruchoma poszedl lewy gorny rog ... roztarlam i powyciagalam troche do gory... pozniej zewnetrzny kacik prawy dolny cien... i poprawilam czarnym ... w wewnetrzny kacik ten jasny gorny cien (prawy) ... tak samo na luk brwiowy... kreska linerem w pisaku YSL...
dolna powieka w sumie wszystkie cztery kolory bez czarnego ... i czarny kohl w kredce...

tusz tym razem od Annayake Mascara Volume... wiadomo jeszcze fajniej wygladaloby ze sztucznymi rzesami ale moze nie na dzien ...
a pozatym ja nie posiadam...
ohh Desti super! nie dość, że masz niesamowity dryg do tego, to jeszcze masz na tyle duże oczy, że pięknie taki bogaty makijaż wygląda. bardzo lubię takie smokey klimaty i zazdroszczę w pozytywnym tego słowa znaczeniu skill'a i pięknych oczu

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Desti przepięknie oczyska malujesz
Jak widzę takie makijaze to sobie obiecuję że już nic swojego nie wstawię, no bo i z czym do ludzi
no dokładnie

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20237737]Desti, bardzo ladnie .
Twoje umiejetnosci budza podziw. Wydaje mi sie, jednak, ze duza zasluga tak pieknych makijazy jest w pedzlach. Dobry warszat po podstawa. Ja widze po swoich makijazach, ze te moje pedzle to marne sa (SEphora). Najwiekszy problem jest w cieniowaniu. Sephora ma ten pedzel do cieniowania i przy bardziej ambitnym makijazu wola on o pomste do nieba. Dobrze, ze lubie monochromatyczny makijaz tylko na powiece ruchomej (mam gleboko osadzone oczy), wiec nie mecze sie za bardzo. Mimo wszystko czasami chcialabym ciekawszy makijaz wyczarowac a tu pedzlowa bida.
Twoje nowe pedzelki, Desti, sliczne sa .[/QUOTE]

ja też najczęściej wybierami taki, bądź eyeliner ale czasami chce się coś innego na powiece
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując