Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-29, 22:20   #2285
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
jednak nie czarny? ! jednak nie back to black?
no fryzjer nie chcial mi zrobic boba ani przemalowac mnie na czarno.. siedzialam u niego 5 godzin i wyszlam wsciekla i ubozsza o 300zł moze i dobrze wyglada ta perla, ale czuje sie w niej kiepsko
Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość



mamoNiny kopę lat!
Viol!!! jest szansa, ze bede czesciej zagladac
Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
no my taaaaaaaaaaakie zamówienie zrobiły,

wszystkie bigi za 50%.....chyba do ichniej północy....

a tak fogle to oni tak robią z tymi bigami, bo pamiętam jak w sierpniu zastanawiałyśmy się s kumpelą, o co chodzi ze XXL, a po 9$
no wlasnie se zamowilam xxl medium neutral cashmere, i duze roze sienna i magnolia, plus standardowo probki hehe niestety z tej radosci kliknelam wysylke za 16$ jak znam zycie bedzie szlo dluzej niz zwykla...
Cytat:
Napisane przez ferguusso15575565n;

jestem

szalone Wy.. Bajki o minerałach piszą

Zamawiam wreszcie z BU. Dojrzałam do tego.. Tylko im więcej czytam o tonikach z kwasami tym bardziej sie ich boję. Evelinek polecala mi PHA 6%, kusi mnie jeszcze BHA 2% i jeszcze różano mleczny.. I zupełnie się pogubiłam
czy możecie mi pomóc i odesłać do zakamarków wizażu gdzie te toniki i ich działanie są opisane..

ja mam taki wysyp po PHA, ze mozna mna dzieci straszyc..ogolnie masakryczna cere mam teraz

a WI bywa czasem? mialo byc jakies spotkanie w Wawie.. i cio???
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora