Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-15, 20:44   #993
yene
Przyczajenie
 
Avatar yene
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

ja właśnie dostałam GA.Mę tą z regulacją temperatury CP3 Digital coś tam. I przejrzałam ten wątek i się zszokowałam. Fakt że wykończenie jest kiepskie. Witać że robione po tak zwanej taniości - kupowałam ją zagranicą od firmy, która jest dystrybutorem tej marki, Dostałam ją razem z suszarką Mystere 3600 i co mnie dziwi to to że na stronie Gamy nie ma tej prostownicy a suszarka jest. Prostuje świetnie, tego jej nie można zarzucić jednak niepokoi mnie jej wykońćzenie i czy aby napewno jest oryginalna, przejrzałam kilka forów francuskich i wszystkie opinie są identyczne super prostownica z badziewnym wykończeniem. Ktoś nawet zadzwonił do samej Gamy i tam potwierdziło się że sklep internetowy w którym kupował ( ja zresztą też ) jest faktycznie dystrybutorem sprzętu tej marki. Mam jeszcze kilka dni żeby ją oddać ale skoro jest oryginalna choć na taką nie wygląda a fakt że prostuje super to ja już sama nie wiem...zwłaszcza ze dostałam ksiązeczkę Gamy z fotkami i jest między innymi ten model i wygląda identycznie jak na zdjęciu te same przyciski i te same napisy. Ktoś rozwiązał już problem podrób GAMY?
yene jest offline Zgłoś do moderatora