Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-07, 18:40   #1741
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez scotiii Pokaż wiadomość
w końcu jakaś odpowiedź niestety znalazłam tylko Inneovu prosze
Skład:
Wypełniacze (fosforan monowapniowy, celuloza, karboksymetyloceluloza sodowa usieciowana, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu), wyciąg z zielonej herbaty (27%, w tym katechiny min.30%), wyciąg z pestek winogron (11%, w tym katechiny co najmniej 20%), tauryna (11%), glukonian cynku, powłoka (polidekstroza, hydroksypropylometylocelu loza, talk), barwniki (E171, E104, E132), trójglicerydy średniołańcuchowe.

a na kilku forach kilka osób wypowiadało się że Kerastase to praktycznie ten sam skład, bo Inneov tak samo jak i Kerastase należy do produktów L'oreala. Byłam nastawiona na kupno pierwszego opakowania Densitive Kerastase i cementu ale skoro Inneov to to samo to jaki sens przepłacania? Jednak jak patrze na zdjęcie tej kobiety to serce mi mówi żeby kupić jednak Densitive:rolle yes:: rolleyes:
jej włosy są PIĘKNE!!!
Jeśli znalazłybyście skład Densitive Kerastase proszę o odpowiedź
jyyli, w aptece raczej nie... Musisz poszukać w internecie jakiegoś salonu fryzjerskiego, hurtowni fryzjerskiej itp. która miałaby produkty Kerastase (Ja znalazłam takową w pobliżu mojej miejscowowści i w niej kosztują 150 zł), albo zamówić w internecie np. na allegro . Natomiast tabletki Inneov (bodajże Gęstość włosów) ok. 80 zł.
Przydałby się skład tego drugiego, bo trochę ciężko cokolwiek o tym powiedzieć A też raczej głupio byłoby wydać tyle kasy, gdyby okazało się, że to bubel.
A co do Inneovu, to moim zdaniem nie opłaca się kupować. Ktoś gdzieś (niestety nie pamiętam gdzie, ale wydaje mi się, że Truskawkowawiosna to pisała. Ale mogę się mylić), że składniki zawarte w Inneovie można dostarczyć organizmowi w dużo tańszy sposób.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując