Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - A może to zbyt mało kontaktów sexualnych?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-18, 09:00   #26
caelum
Rozeznanie
 
Avatar caelum
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 721
Dot.: A może to zbyt mało kontaktów sexualnych?

Cytat:
Napisane przez Isani Pokaż wiadomość
dopoki ona istnieje w jego życiu i sercu...
Widzisz Isani ja to widzę inaczej, zawsze widzę to inaczej. Kiedy pojawia się ta druga to nie mówię "Ona jest winna rozpadu tego związku". Ona jest tylko "objawem" tego co się stało z uczuciem. Spotkanie jej tylko dobitnie pokazało i udowodniło, że miłość jeśli nawet jeszcze było to wygasła. I używając Twoich słów - żeby ona mogła zaistnieć w jego sercu Ciebie musiało już tam nie być. Wiem, że to boli ale myślę sobie, ze szukanie winnych czy to w kimś czy to w sobie tylko przedłuża cierpienie.

Cytat:
Napisane przez Isani Pokaż wiadomość
Ale on powiedział, że on nie czuje się odrzucony, że on ma skrzydła, że leci.
Wybrał ją. Ja niby pogodzona , łudzę się, że ona niebędzie go i tak chciała, on jak go wyprowadzę otrząśnie się, bedziemy się spotykac jako zanjomi i coś zaświta. Nadzieja umiera ostatnia, a ja już dziś zawożę do jego mamy rzeczy, w których moge szperać i płakac zbytecznie.
Masz racje, że potrafimy bardzo długo po rozstaniu mieć nadzieję, że to jeszcze nie koniec. Jednak zawsze w takich chwilach zastanawiam się czy warto mieć tą nadzieję? Ty łudzisz się, ze może ona nie będzie chciała z nim być i któregoś dnia on zapuka do Twoich drzwi i wróci do Ciebie z podkulonym ogonem. I co przyjmiesz go wtedy? Ale właściwie dlaczego? Bo to będzie oznaczało, ze nadal Cię kocha? Nie, to będzie oznaczało tylko tyle, że mu nie wyszło, że nie chce być sam i wie, że Ty zawsze na niego będziesz czekać. Tylko ja się pytam dlaczego Ty masz na niego czekać? Bo go kochasz? A dlaczego to on nie czeka na Ciebie? I cóż to za heroiczne poświęcenie? Kto kochając drugą osobę wymaga takiego czekania?
Po takim powrocie zawsze zastanawiałabym się dlaczego on jest ze mną? Z braku laku, ze strachu przed samotnością? I zawsze bym się bała, że znów nadejdzie taki dzień, że on spotka ją i znowu nie będzie wiedział...
Isani zapomnij na chwilę o przeszłości, wspomnieniach i zastanów się czy chcesz aby tak wyglądało Twoje życie? Czy chcesz ciągle się starać? Walczyć z wiatrakami? Czekać, zastanawiać się i nie wiedzieć? Czy nie chciałabyś wreszcie mieć pewność, kochać i czuć się kochaną? Jeśli tak to daj sobie na to szansę i zakończ ten związek, przeciągnięty już i tak bezsensownie.
__________________
Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą.

G.G. Márquez
caelum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując