Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-20, 08:23   #3895
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Lynn mam to samo, bardzo mi się przetłuszczają, teraz jestem chora i chciałam uniknąć mycia bo w mieszkaniu nie grzeją i wcale nie ma upałów i po dwóch dniach masakra na głowie...
Ja jednak nie wytrzymałam i umyłam włosy, mam nadzieję, że wytrzymają jakoś do jutrzejszego ktg Co ciekawe, mycie nad wanną okazało się karkołomne, bo nie mogłam się schylić, tak jakby dziecko blokowało mnie, aż bolało

Cytat:
Napisane przez goslawka Pokaż wiadomość
Mi dla odmiany sie w ogole nie przetluszczaja xD normalnie to myłam codziennie, teraz nie musze
Zamien się
Cytat:
Napisane przez goslawka Pokaż wiadomość
Chciałabym za to jechać na jkiś szoping. Tylko taki wiecie, nie dzieciece czy ciazowe tylko piekne seksi ubrania
O tak, też bym chciala i znając zycie, pewnie jakbym weszła teraz do sklepu, to wszystko by mi się podobało Ja chyba dopiero coś kupię, jak wroce w okolice swojego rozmiaru sprzed ciąży. Mam nadzieje, ze wbiję się w jakąś starą kurtkę zimową chociaż

Cytat:
Napisane przez goslawka Pokaż wiadomość
Noworodki tak, na dłoni głową w dół i oklepywać, niemowlaki jak juz głowę trzymają to za biodra do góry nogami i klepac w plecy, albo przełożyć przez kolana głową w dół. Jesli nie pomaga to tracheotomia, jeśli nie ma jak lub czym lub coś jest za nisko to można spróbować zrobić mocny wdech żeby wpadło do płuc. Zimna krew i 112.

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Ja poczekam i na świeta poszaleję mam nadzieję, że już będę w swoim rozmiarze :P

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Mam jeszcze bon niewykorzystany do mohito!
Ta tracheotomia brzmi strasznie. Oby nie byc nigdy w takiej sytuacji.
Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Lynn mam to samo !!! Od 2 tygodni jakoś musze myć włosy codziennie bo nie chce nadużywać suchego szamponu. Masakra po prostu. Chyba musze się zaopatrzyć w jakiś ziołowy szampon..

Z ta historia wrzesniowki masakra ... kurczę dlatego chciałam iść na ten kurs pierwszej pomocy ale liczę jeszcze ze temat pojawi się na sr jeszcze mamy kilka zajęć m. In. Z dbania o malucha.
W ogóle wczoraj był "wykład" z konsultantka laktacyjna bardzo przydatny i fajny. Jako Że ja bardzo chce karmić piersią wiele się dowiedziałam w sumie i dostaliśmy kontakt do babeczki która w ramach sr udziela porad telefonicznie a za opłata przyjeżdża do domu i pomaga.

Wczoraj pojechaliśmy z mężem do Tesco - myślałam że dokupie małej tylko brakujące bluzeczki takie kaftaniki i nie było ani jednej. Same bluzeczki na starsze dzieci. Za to kupiliśmy przewijak . Zawsze coś.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mnie już nawet ani ziołowe szampony ani specjalistyczne nie pomagają. Ostatnio pani w aptece mi poleciła szampon do włosów z łojotokiem z Pharmaceris, że niby taki świetny, ale na mnie nie podział nic a nic
W Tesco na Wielickiej ostatnio widziałam sporo ubranek dla dziewczynek
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora