Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plusy bycia w ciaży :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-18, 18:51   #3
Meme
Zadomowienie
 
Avatar Meme
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: bielsko- biała
Wiadomości: 1 030
GG do Meme
Dot.: Plusy bycia w ciaży :)

No powiem Wam kochane, że nic dodać nic ująć tylko byc w ciąży!!!! Mi też jest fantastycznie w tym stanie!
pobnie jak Ty Kasiulko, miałam straszne mdłości i zapachowe awersje, bóle spojenia lonowego (bardzo dłuuuugo) krzyza i ogólnie, to czulma sie czasami fizycznie orzej niż 82 letnia babcia. Ale poza tymi typowymi "wadami" czuję się super! I też jak Wy zauważyłam, że moje 'kaktusy" jakoś osłabiły działalnosć, jak Ty Kasiulka, też kiedyś musiałam robić sianokosy co parę dni, a teraz raz na ruski rok. Poza ty, z tego powodu, ze jestm bardzo ciemną brunetką zawsze pod nosem miałam meszek, który musiałam usuwać co miesiąć. A wiecie co? Ostatnio to robiłam w 2 mies. ciążu, jak mi hormony jeszcze szlały. Od tego czasu spokój,mój mąż nie moze wyjć z podziwu! To samo też ze skórą. Też maltretowałam sie jakimiś balsamami, zuzywałam tysiace przeróżnych kremów, które nic nie dawały. Albo miałam zaskórniaki, albo po prostu nie działały. Teraz mam buźkę jak dupka niemowlaka i uzywam tylko kremu nagietkowego z Ziaji albo Nivea niem. Też jest mi wreszcie ciepło, bo cale życie marznę, a teraz mój mąż nazywa mnie zwoim małym grzejniczkiem, a czasem to az sie martwi czy przypadkiem nie mam temperatury, bo faktyznie daje jak mała lokomotywka!
Poza tym zauważyłam, że umiem cieszyc sie i ciesze sie bzdurami, małymi malutkimi drobiazgami ,z których składa sie życie! Że śnieg pada, że słonce swieci itp. Odnalazłam w sobie jakies niesamowite pokłady energii i mozliwosci, o których istnieniu nigdy nie miałam pojęcia. Być moze jest to tez spowodowane tym, że nie chodze od października do pracy, nie denerwuje się i nie stresuje, wreszcie jestem wypoczeta, moze stąd ten przypływ energii i dobrego nastroju? Ale ja tam wole mysleć, że to ciaża
A najbardziej lubie czuć, jak moja Dzidzia we mnie szaleje, albo zwyczajnie sie rusza. Juz wiem, że bedzie mi tego brakować!
__________________
Kategorycznie odmawiam dalszego rozmnażania

FILIPEK
http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...pek+ma+już.png

MADZIA
http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbu...+Madzia+ma.png
Meme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując