Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-23, 10:19   #2955
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez joasia1428 Pokaż wiadomość
dokąłdnie rozumiem Twój problem, prostownico suszarkę sobie odpuść jedyny efekt jaki uzyskasz to proste siano ;/ ja polecam prostowanie na grubą okrągłą szczotkę i zawijanie na duże rzepy, jak nabierzesz wprawy w wygładzaniu włosków tym sposobem będą proste ale puszyste (w pozytywnym sensie- nie lwiej grzywy) i lekko podkręcone na końcach,
jeżeli chodzi o prostownice i uzyskanie najlepszego efektu ja mam tondeo cerion premium i jest boska , ale niestety nie mieści w 200zł, no i nie muszę suszyć włosów na szczotkę przed jej użyciem, bo jako jedyna daje radę wyprostowac moje włosy takie jakie są a piękne naturalnie nie są ....
Wiele razy próbowałam sobie prostować na szczotkę ale kończyło się wplątaniem włosów w szczotkę, i jakoś się zraziłam do szczotki może lenistwo?
Suszarko-prostownica jakoś do mnie nie przemawia przez samo brzmienie "suszarka" widzę wyprostowane siano na głowie. A może jest i dobra dla włosów które mają lekki skręt i nie są podatne na siano.
bochema jest offline Zgłoś do moderatora