Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-19, 23:33   #4439
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez saolka Pokaż wiadomość
Sorina powiedz mi jeszcze raz dokładnie ile czasu trzymały ci włoski po prostowaniu goldwellem?
Ja chcę w lipcu sobie wyprostować w Ines we Wrocławiu (bo czytałam że polecacie i to właśnie tutaj się dowiedziałam że się nie opłaca robić w granicach 300 zł bo spieprzą włosy)
Teraz przygotowuję włosy do zabiegu bo chcę mieć je w dobrym stanie: odłożyłam prostownicę, nakładam odżywki i maseczki... jakoś do lipca przeboleję... :P
Zależaloby mi żeby efekt był rzeczywiście trwały bo nie chcę wydawać 700zł na wyprostowanie włosów na pół roku... bo nie stać mnie na to by co pół roku zabieg powtarzać.. I stąd właśnie moje pytanie... Jak długo jest widoczny efekt prostowania?
To zależy jakie masz włosy. Jak bardzo kręcone od czubka głowy to będzie szybciej widać odrost Ja miałam bardzo szopowate i kręcone ale tak nie od czubka głowy i mam ciężkie włosy więc naciągały mi te które odrastały ale przez rok efekt jest ok
sorina jest offline Zgłoś do moderatora