Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-26, 18:08   #663
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 709
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.III

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Pokaż wiadomość
Hmm a czemu estradiol ?

Dziś byłam u dermatologa...stwierdził, że to łysienie plackowate, przeprowadził wywiad rodzinny, zapisał cynk forte oraz Alpicort na zmianę z loxonem 5%, czyli standard.... i jak się doczytałam zestaw na androgenowe...

Plackowate, bo wypadła mi 1/3 lewej brwi z zewnętrznej strony ( to też jeden z objawów niedoczynności stąd zrobiłam powtórkę tarczycową)


No i teraz mam dylemat, bo aktualnie włosy doprowadziłam do tego, że przestały mi masakrycznie linieć....pamiętacie zawsze pisałam, że mam jako taki odrost natomiast wypadanie dochodziło do 200 dziennie i może więcej, obecnie ustabilizowałam tę sytuację i mieszczę się myślę w 50 nie więcej i przy tym mam odrost no i teraz ten dylemat cały czas wzbraniałam się przed loxonem, był dużo gorszy okres i się nie poddałam, bo bałam się jeszcze większego linienia ...zacząć stosować czy nie?

Nie wykupiłam na razie ani aplicortu ani loxonu...

W czerwcu idę na wesele, przy obecnym stanie włosów...zakładam kiecę i lecę....a jak zacznę używać loxon i zacznie się linienie?


jestem w kropce.....
Bo to główny estrogen, jak już badać hormony to nie tylko męskie, szczególnie gdy dość długo bierze się jakiś fitoestrogeny, byłabym ciekawa jak się to zachowuje

MM, popatrz na to : http://www.sanofiaventis.com.pl/prod...29_06_2011.pdf
Kiedy nie należy stosować leku? a no wtedy gdy stosowany jest kortykosteroid, a co nim jest? Alpicort!! wg. jednej Pani Doktor z Katowic, właśnie taka mieszanka jest najbardziej wybuchową i przez to można uzyskać efekt odwrotny do zamierzonego.

Jeśli to plackowate, to przeczytaj może tego posta Maszy, co go wklejałam stronę wcześniej, może ta prostaglandyna D2 by Cię zainteresowała?

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2014-02-26 o 18:14
Sailor Star Fighter jest offline Zgłoś do moderatora