Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-29, 14:22   #1641
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 556
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.III

Dawno mnie nie było ale postanowiłam napisać jak tam moje włosy. Od miesiąca mam dość stresująca pracę, włosy tez to odczuły niestety, wypadają bardzo. Jakoś tak to wypadanie złożyło się z mega łupieżem, chyba skóra głowy ma dość sterydów. Odstawiam! Jeśli na sterydach też lecą to co mi za różnica, no chyba, że polecą garściami to pokornie wrócę ale ten łupież to chyba przez sterydy, skóra głowy przesuszona, łuszczy się, tak to wygląda. Co ciekawe łupież zlikwidowałam peelingiem z cukru, dałam 2 łyżeczki do szamponu. Pomimo tego wypadania jeszcze nie zauważyłam zmniejszenia ich gęstości ani prześwitów, dziwne to bardzo. Trzymajcie kciuki, odstawiam sterydy i może samo się ustabilizuje. Za tydzień mam wizytę kontrolną u dermatologa, sama nie wiem co mu powiedzieć jakie stanowisko zająć, czego ja chcę i czego chcą moje włosy. Selen też odstawiłam chyba trzeba będzie wrócić.
Antuanetta jest offline Zgłoś do moderatora