Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-05, 07:55   #2223
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 709
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.III

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Pokaż wiadomość
Tak mam zdiagnozowane PCOS i pisałam tutaj o tym na wątku kilka miesięcy temu z Tobą i innymi dziewczynami A problemów z cukrem nie mam, musiałaś pomylić mnie z inną dziewczyną

Czytałam o tym bardzo dużo i chyba będę zdecydowana je wypróbować , chcoiaż jeszcze nie teraz bo narazie mnie na to nie stać Wiem że po tym włosy wypadają ale skoro i tak mi cały czas od roku wypadają i tak to chociaż się pocieszę doczepkami. Była mała przerwa w wypadaniu 2-3 miesiace a teraz znowu wyciagam garście.

Sailor miałaś robiony trichoscan ?
Skleroza mnie chyba dosięgła jesteś na tabletkach anty?
trichoscanu nie miałam i się nie wybieram. Znam powód wypadania, część włosów udało mi się odzyskać, na tyle aby bez wstydu funkcjonować normalnie.
Ale jestem przekonana, że już nigdy nie zobaczę ich w takiej ilości jak kiedyś. Boje się tylko biegu lat. Jeśli kiedyś okażę się, że to co robię teraz nie wystarcza, a obróciłam swoje życie do góry nogami, bez żadnej taryfy ulgowej - przejdę na tabletki anty, choćby miałby być to Bayer.
Sailor Star Fighter jest offline Zgłoś do moderatora