Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-30, 08:17   #1205
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
wszystkie moje ulubione odpadają.. tak się zastanawiam, czy z tą oksydacją to aby nie przesada z drugiej strony jednak obawy mam, bo konsekwencje są; mam ochotę bardziej zgłębić temat - pomęczę Kesję jeszcze po urlopie

witaminki wlałam jednak do tamanu (trzeba twardym być nie miętkim ) smrodek próbowałam zabić olejkiem eterycznym, ale na wiele się to nie zdało
za to paszcza dzisiaj pięknie nawilżona i wygładzona, cieszę się, że jednak zniosłam wrażenia zapachowe

muszę jeszcze pochwalić drobnoziarnisty peeling różany z Mazideł - wery najs dla mnie najlepszy z biochemicznych mechanicznych ścieraczy, o niebo przyjemniejszy od algowego z EcoSpa, buźka elegancko wypolerowana i rozjaśniona, podrażnienia brak
gruboziarnisty tylko do i reszty dolnych partii - bardzo porządny zdzieracz

ale sama wiesz, że ja taka odważna jak Ty nie jestem
ale pomęcz, pomęcz
a to jeszcze nie znam, ale leci do mnie puder różany, neem i jeszcze jakis z NP
Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
A ja po prostu nie mogę znieść zapachu Neem, dla mnie on cuchnie jak "stężony" głąb z kapusty. A działanie naprawdę widzę, wszystko super się goi i nie zapycha, przynajmniej na razie. Ale ten zapach...
no akurat głąby to ja namietnie zjadalam w dzieciństwie
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora