Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-30, 22:35   #3004
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
chyba nie ma sensu zakładać nowego wątku z odpowiednikami EDM,
na tym wiele razy były opinie o kolorach zbliżonych do...,
trzeba tylko się pomęczyć i poszukać.
z resztą nawet jeśli obie używamy kolor X to w innej firmie mi kolor Y może pasować a Tobie już nie.
ni i czasem kolor rożni się między formułami.
szukać i sprawdzą i na wymiankowym polować.
heh, no jestem na tym forum już jakis czas, Ty zresztą też, i chyba obu nam wiadomo, że wyszukiwarka nie gryzie. Chodziło mi raczej o to, żeby stworzyć cos na kształt mini-bazy zamienników tylko i wyłącznie edm... ale ok, poradzę sobie
poza tym, argumenty o nie tworzeniu nowych wątków do mnie trochę nie trafiają, bo forum plotkowe jest zarzucone wątkami typu "ja skończę słowo na literkę d a Ty wymyśl następne zaczynające się na literkę d" itp a mi by się tylko przydało zestawienie informacji, jak zresztą wielu dziewczynom, które od edmu zaczęły i na edmie utknęły a teraz muszą się przerzucić. Nie znam się na innych minerałach, nie chodziło mi tez o opis typu "kolor za kolor" bo przecież jedne są bardziej suche, inne mają tendencje do zapychania, jeszcze inne za słabo/mocno kryją... a to wiedzą tylko użytkowniczki.
przepraszam, to była tylko propozycja.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora