Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - metamorfoza młodej mamuśki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-17, 16:38   #7
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Zmiana...

Cytat:
Napisane przez sensiblee Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, ze ładnie by Ci było we włosach trochę ciemniejszych . Taki ciemny blond. I moze zrób hennę na brwi bo masz mało widoczne
Tylko jeśli Ci przyjdzie do głowy robić tą hennę to przy obecnym kolorze włosów musi być bardzo ale to bardzo (!) delikatna i broń Boże nie czarna
a najlepiej to spróbuj podkreślić brwi kredką, ewentualnie cieniem i najpierw sprawdź jak się będziesz czuła. Mnie to skutecznie zniechęciło do henny, a moja mama namówiona przez fryzjerkę, przez dwa tygodnie potem szukała sposobu żeby zmyć jakoś to paskudztwo (miała być delikatna, a wyszła czarna. Przy blond włosach - niesamowicie postarzający i sztuczny efekt). To tak ku przestrodze Ale prawidłowy odcień może nadać twarzy wyrazu, tak jak pisałam, najlepiej przetestować najpierw z kredką, cieniem

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Hmm co do makijażu i włosów to możesz popatrzeć na Taylor Swift. Nie wiem czy to tylko takie ujęcie, ale patrząc na Twoje zdjęcia mam wrażenie że ją przypominasz możesz podglądnąć jej make-up, jestem pewna, że u Ciebie też by się sprawdził
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując