Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-28, 21:44   #3115
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiem wiem, juz praktycznie ostatnia prosta Dlatego chce zrobic ta kapiel, i nie robic potem rozjasniajaca farba bo mi nie pokryje tak jak kiedys cudowałam. Lalki... ja doslownie co 3-4 dni kładłam rozjasniajaca farbe i sie zastanawiałam co mi sie te wlosy nie wyrownuja, ciagle takie same, takie zolte na dole No ale po 2 tygodniach sie poddałam. Mega byłam... w koncu poszłam, kupiłam ton ciemniejsza farbe, ładnie pokryło a ja w szoku Co sie ze mnie w domu nasmiali to juz nie mówie A żeby było smieszniej to włosy to mi sie praktycznie nic nie zniszczyły. Końcówki do podciecia, a rok pozniej to włosy za biust miałam Jakie to młode i głupie było

A o nawilżaniu pewnie ze pamietam Końcóweczki tylko po kąpieli przytne i bedzie cacy. Ostatnio tak nawet patrzyłam że juz mi sie koncowki nie łamią
Ja ogólnie nie wierze ze sama kąpiel Ci wystarczy.Pamiętam moje wrażenia po niej i miałam coś takiego jak ty teraz.No chyba ze po kolejnym razie było by lepiej.Ale moje włosy potrzebowały pigmentu z farby były w strasznym stanie.Teraz to bajka.
A odżywiaj,odżywiaj i to nawet ostro przez pierwsze dwa tyg po kąpieli.Mi bardzo pomogło.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora