Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-22, 15:10   #5006
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Oj wiesz jak jest z tymi fachowcami, mój tata kiedyś dostał jakiś dziwnych krostek i robiły mu się strupki na ramionach i nogach, poszedł do szpitala do ordynatorki dermatologii a ta mu powiedziała, że ma świerzb mój ojciec przerażony wziął recepty kupił jakieś paptki do smarowania i siarę smarował się śmierdziało jak cholera, ale nic nie pomagało. Wkurzył sie poszedł do innej i sie okazało, że dostał reakcji alergicznej na proszek do prania i najprawdopodobniej drapał się w nocy przez sen stąd te strupki
A doszliśmy do tego że to proszek po po kilku praniach i mnie zaczęło wszystko swędzieć a moja mama po rozwieszeniu prania kichała
Zmieniliśmy proszek do prania i problem zniknął

Dziękuję bardzo
No nie mogę, świerzba pomylić z uczuleniem

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Tak prawdę mówiąc to nie wiem jaki lekarz od tego jest....
Mała dostała skierowanie do instytutu reumatologii, bo maja tam oddział chorób wieku rozwojowego i panią doktor specjalizującą się min. w tej chorobie własnie. A przebadali ją tam wtedy!!!! Na wszystko (oczy, serce, kręgosłup, nawet na gruźlice proby jej robili i mnóstwo innych badań), łapki jakby przy okazji były Potrzymali ja tydzień, monitorowali jak organizm reaguje na dawki leku i dopiero wypuścili.
Dzięki Anulka za wszystkie informację To masz całą Młodą prześwietloną

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Jak nie spróbuję to się nie przekonam to dzisiaj napad na Crystal tylko czy one są tylko w kulkach? bo takie widziałam u siebie a niestety nienawidzę dezodorantów w kulkach
Crystal jest jeszcze w atomizerze ale podobno kulka skuteczniejsza w działaniu

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Zai dojrzałam w końcu,żeby sobie cassie zrobić
Ooo Czekam z niecierpliwością na efekty
A ten sok z cytryny to nie rozjaśni włosów? Bo cytryna przecież rozjaśnia?

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam udany dzień - mój synek zrobił kilka samodzielnych kroczków, powiedziałabym przeszedł kawałek do szafki
Piękne mydełkowe zakupy A ja czekam dalej aż moje zapasy się skończą

Brawa dla Synka

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Nowa cześć by się przydała, bo jest 5 000 tysięcy postów. ^^
W ogóle i poprzedni wątek i ten trwał mniej więcej 3,5-4 miesiące. Szybko się uwijamy.
Ale numer To już? Tak szybko? My to potrafimy
Anakazar, brawa za 5000 post!
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-11-22 o 15:12
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora