Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-04, 11:25   #2462
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam zagwozdkę, może nie do końca mejkapową, bardziej wizażową, związaną z analizą kolorystyczną. Mam przyjaciółkę, ma oliwkową cerę, zielone oczy i brazowe włosy, które na słońcu płowieją na żółto, na końcówkach mają rudawy odcień. ja kiedyś podczas takiej zabawowej analizy kwalifikowałam ją jako mocną wiosnę albo słabą jesień (bo były tez kolory jesienne, które kompletnie jej nie pasowały, mega zażółcały jej cerę) a kilka dni temu poszła na analizę do salonu i babka powiedziała jej że jest na pewno latem, że oliwkowa cera to typowo letnia przypadłość, że jesień zawsze ma jasną alabastrową cerę i że włosy płowieją na żółto każdemu pod wpływem słońca i kompletnie mnie tymi trzema wnioskami zbiła z tropu. do tej pory byłam przekonana, że jednak chłodne typy nie będą miały nigdy złotych czy żółtych refleksów, co do cery, że bywają ale przeważnei jednak to domena ciepłego typu. powiedzcie co o tym sądzicie. koleżanka prosiła, żebym nie rzucała jej fot w internet, ale chociaż ustosunkujcie się do tych wniosków, bo głupieję i zaczynam wątpić w swoją wiedzę...
Czy każdemu to nie wiem, ale ja jestem latem i pod wpływem słońca mam, a raczej miałam, bo teraz farbuję, pełno złotych refleksów.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując