Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-16, 13:07   #201
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

zochawks zgadzam sie w duzej mierze z tym, ze to rodzice są odpowiedzialni za nawyki żywieniowe dzieci - ja np. jem dużo warzyw i owocow, bo u mnie w domu zawsze tego było pod dostatkiem, ale z drugiej strony, moja mama w życiu nie kupiła mi chipsów, a uwielbiam je, więc nie można generalizować. Natomiast zmuszanie dziecka do jedzenia czegoś, czego nie chce, moim zdaniem nie ma sensu. Można jedno zastąpić drugim i tyle.

Z traumatycznych wspomnień mam jeszcze takie, że w przedszkolu na śniadanie podawano czasem kisiel do picia, a u mnie w domu kisiel zawsze był gęsty i jadło się go łyżeczką. Tak mnie ten pitny obrzydzał, a że w przedszkolu nie było, że nie lubisz, wszystko trzeba było zjadać, to ja ten kisiel po prostu wylewałam pod stół. Nie wiem jakim cudem nikt mnie za to nie ochrzanił

Ja swojego dziecka na pewno karmić fastfoodami nie będę, ale też nie będę go zmuszała do jedzenia rzeczy, których jeść nie ma ochoty. Poza tym jestem zdania, że zgłodnieje to samo zawoła
Soso jest offline Zgłoś do moderatora