Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-17, 16:57   #459
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
zdrówka Małgosiu
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
zdrówka Małgosiu
dzięki Dziewczyny, mam grypę w pełnej krasie
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
dziewczyny miała któraś z was krem sanoflore sezonowy?kusi mnie cholernik dobre pół roku,ale przez moją niechęć do loreala kupować go nie chciałam,ale chcę mi się go strasznie
sezonowego nie mam, ale dwa inne kremy Sano, które nabyłam na promo w SP ( zapomniało mi się, że to L'Oreal i niestety z przykrością stwierdzam, że są bardzo dobre. Przede wszystkim pierwszy w składzie jest hydrolat, nie woda, co nie wiedzieć czemu nagle zrobiło się w moim życiu strasznie ważne (poza nimi tak jeszcze mają kremy Phemone i na szczęście - ta nowa linia time coś tam Madary p.s. próbnie zamówiłam ich (znaczy się Madary z tej nowej serii) kremik pod oczy

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Małgosiu jakiś czas temu czytałam te recenzje....
czad, co nie?

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
dziewczyny z AZS macie jakiś kosmetyk SOS jak cała twarz jest w plamach i swędzi niemiłosiernie, mój dotychczasowy nie działa [COLOR="Silver"](chyba zacznę robić na drutach żeby czymś zająć ręce, albo nałożę migdał i dozna szoku i się opamięta )
ja w nagłym ataku używam migdała - w sensie oleju migdałowego właśnie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora