Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-24, 17:25   #2737
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Nadrobię Was później, ale najpierw wrzucę:

Kochana Amelko! Postawiłam na delikatny kolor i mieniącą się mgiełkę,
ponieważ Twoje łapki aż emanują elegancją, zaś kwiatuszki symbolizują
Twą delikatność i dziewczęcość
Poza tym życzę Ci kuuuuupy lakierów oraz uśmiechu na ślicznej buźce

Załącznik 5174690
Śniegusek ma rację. Chyba Twoje najładniejsze mani z wszystkich dotychczasowych Świetne!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Kav, super mani

Kochana Amelko, udało mi się wyrobić z mani dla ciebie na czas (ba, nawet przed czasem było gotowe!) Wiele rzeczy mi się z tobą kojarzy, ale na pierwsze miejsce zdecydowanie wybija się taka nieuchwytna aura kobiecości i subtelnej, prostej elegancji. Zawsze, jak pokazujesz mani robi na mnie właśnie takie wrażenie, więc chciałam coś podobnego pokazać w paznokciach dla ciebie, mam nadzieję, że choć trochę się udało. Jako baza cudowny, napakowany drobinkami wiboś z boxa (dziękuję) a do tego paski - proste i eleganckie
Wszystkiego najlepszego
Na początku nie wiedziałam co myśleć, bo te drobinki złote troszkę mi się gryzły z kolorem złota na kciuku. Ale... spojrzałam drugi raz... i zaskoczę Was... podoba mi się Eleganckie, schludne, kobiece... Cała Kawa

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Amelko na razie nie mam zdobienia ale na razie wrzucam dla ciebie piękny czerwony i bardzo kobiecy(jak ty) lakier.
Śliczna czerwień

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Dziś rano -19, what the f*ck?!
A u mnie było -3 W południe nawet na plusie Ja to umiem pocieszyć

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Patrzcie jakie cudo w H&M http://spookynails.com/hm-blue-glitter-nail-polish

Chceeem <KLIK> oraz KLIK
Te dwa ostatnie brałabym

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Chciałam kolorowe skittelsy, ale oglądałam bloga pshiit i zainspirowałam się Strasznie jestem zadowolona z efektu- pazurki i króliczek sprawiają, że jest mi wesoło w taki ziąb:
Świetne! Nie można się nie uśmiechnąć



Amelko, z okazji Twego pazurkowego święta moc buziaczków, tony lakierów, zdrowych i mocnych pazurków! To życzę ja, Jarząbek Wacław. A nie... wróć! Życzę ja, Prezio

Zdrówko Twoje i Twoich pazurków



Zrobiłam mani, ale zniszczyłam 3 paznokcie otwierając słoikMani ode mnie będzie jutro. A to zrobię raz jeszcze innym razem. A tak się namęczyłam nad tymi owieczkami Nie mam już dziś nerwów
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora