Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-22, 08:33   #1973
angrbotha
Raczkowanie
 
Avatar angrbotha
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 66
GG do angrbotha
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Mameja Pokaż wiadomość
To znowu ja.. potrzebuję waszej pomocy na gwałt. Jak pisałam wyżej, choruję na łuszczycę i zaczęła mi trochę wyłazić na twarz. Czuję się przez to niekomfortowo, może mocno tego teraz nie widać, ale muszę mieć jakis awaryjny podkład.
Myślałam nad Vichy dermablend,ale już sama nie wiem, bo któraś z was chyba go odradzała. Zmiany łuszczycowe są trochę chropowate, więc potrzebuję coś naprawdę dobrego. No i jeszcze kwestia bazy czy korektora, myślicie że to też moze się mi przydać?
Proszę o pomoc
W trakcie kuracji zrezygnowałabym z używania jakiegokolwiek podkładu, ewentualnie puder kryjący żeby lekko kolorki sobie wyrównać. Raczej nic dobrze nie będzie wyglądać na odchodzącej skórze, bo o ile normalnie peeling i nawilżanie jakoś dadzą radę to tutaj średnio. Poza tym, jeżeli nie pogorszy stanu skóry podkład, to już demakijaż prawdopodobnie tak. Jeżeli bardzo potrzebujesz zakryć, a chorujesz na łuszczycę (którą na pewno musisz leczyć), to poradź się swojego dermatologa czym możesz zakryć.. bo też tak, że jak normalnie podkład może wejść w pory i skórki, których "przecież nigdy nie było, więc skąd może je podkreślać", to tym bardziej kiedy masz łuszczycę. A podkład.. to Tobie musi pasować więc weź próbki z apteki albo kup próbkę na allegro (akurat z vichy sprzedawali kiedyś, teraz pewnie też)
__________________
Mój blog
angrbotha jest offline Zgłoś do moderatora