Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - suche skórki
Wątek: suche skórki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-15, 23:47   #30
zanniia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 83
Dot.: suche skórki

Lirrel rada na przyszłość, wolałabym żebyś nie była tak wredna, a jak już masz tak odpisywać to nie odpisuj w ogóle. Nie życzę sobie komentarzy "rób tak dalej". Chcę rad, ewentualnego pouczenia, ale nie w taki sposób żebyś robiła ze mnie niepełnosprawną umysłowo.
Nie rozumiem o co chodziło z "ilością makijażu na weekend" o_O Korektor na twarzy to w twoim mniemaniu zaprawa murarska?
Do dermatologów chodziłam z 6 lat jak nie więcej bez żadnego skutku, przecież o tym pisałam. Peelingu używam jak muszę wyjść, zdarza się, że mam wolne 5 dni w tygodniu, więc wtedy 5 dni w tygodniu moja twarz przyjmuje tylko krem i żel do mycia. Zapewniam, że wiem iż męczę tym peelingiem twarz, ale właśnie celem mojego tematu było: co robić ZAMIAST peelingu.

Grubość makijażu: mam genialny korektor, więc nie trzeba go dawać jakoś strasznie dużo. Nie wydaje mi się abym z tym przesadzała, choć zwrócę na to uwagę.
Podkład: nie używam, nie umiem trafić z kolorem i dobraniem do cery Nie mam ani pieniędzy ani czasu żeby wypróbować pół drogerii. Zastanawiałam się czy nie kupić maleńkich pojemniczków i w drogerii wziąć próbki podkładów bo pomysł znalazłam gdzieś na yt, aczkolwiek nie wiem czy by mi pozwolono bo w życiu się z tym nie spotkałam, przynajmniej w moim beznadziejnym mieście

Wnioski z waszych odpowiedzi są następujące: jak najwięcej kremu, jak najmniej peelingu. Spróbuję odstawić peeling albo mocno ograniczyć. Poza tym więcej kremu... Na noc jak mówiłam smaruję codziennie, ale trzeba będzie dołożyć dużą dawkę codziennie rano. Dzięki za pomoc Zdam relację za jakiś czas czy stan mojej cery się poprawił.
zanniia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując