Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-26, 10:18   #4020
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Jakos miesiac temu wydenkowalam swoja szpachelke z Estee Lauder. Moja makijazowa mala czarna. No lubie i tyle. Nie musze sie tlumaczyc ekspedientce ani nikomu ze wydaje zapracowane pieniadze na co chce je wydac. I tu pada
- DW przeciez to taka straszna szpachla , ja mam tu ma Pani Diora air.. Ma pani ladna cere, po co Pani cos takiego?
Ja ( jeszcze grzecznie) - dziękuje to bardzo miłe z Pani strony ale ja przyszłam po DW.
- tego podkładu to juz od dawna sie raczej nie uzywa, raczej starsze Panie to robia. Dla mlodych kobiet to jest to ...( zatroskana mina)
- ja jednak zostane przy swoim
- od codziennego malowania czyms takim mozna sobie zupelnie cere zniszczyc....

No i tak mozna sobie gadac ze ma Ci podac DW a ona Ci z Diorem air wyskoczy ... ja mam mase podkladow , stanowczo za duzo,ale jakbym miala jeden i poszla po cos mocno kryjacego a z tym diorkiem wrocila to bym sie chyba rozplakala...:mu r:

Staram sie nie wdawac nawet w dyskusje , zwlaszcza gdy widze b.mlode dziewcsyny przeswiadczone ze wiedza wszystko.
Loyd opisałaś to co sama mam w sieciówkach

Podobnie jestem uświadamiana ale się nie daję indoktrynacji konsultantek
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora