Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-01, 08:18   #4523
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Witam po weekendzie Wybaczcie, nie mam czasu dziś wszystkiego nadrobić.

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Kupiłam tyłko pędzel hakuro H24 i jakiś do korektora z hakuro i to wszystko

Gdzie tą rurkę do yerby kupię z darmową dostawą?
Jaki do korektora kupiłaś? Ja zamówiłam w tym celu H65 - mam nadzieję, że się sprawdzi

Poza tym w miti kliknęłam jeszcze 2 pędzle do kresek Zoevy i 126. Już nie mogę się doczekać
[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5364958 7]No tak, słuszny plan. Przecież nasze ciało różnie pachnie, w sensie nie tak samo przez cały czas, no i różnie reaguje z perfumami. Te same danego dnia potrafią zabić, a kiedy indziej to istni majtokzdziercy jak mawia Never.
Chociaż akurat u siebie nie zauważyłam aż takich różnic, ale np. u mojej siostry to norma. Wiem, że ma zasadę, że jak ją coś uwiodło raz, to się tego nie pozbywa - cały czas mowa o perfumach [/QUOTE]
To samo mam Tylko 3 zapachy podobają mi się mniej więcej tak samo przez cały czas. Z resztą jest różnie. Np. na początku Olympia bardzo mi się podobała, a ostatnio jak jej użyłam to pół dnia było mi niedobrze :/

Co tam jeszcze klikacie?
neath jest offline Zgłoś do moderatora