Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NEONAIL- lakiery hybrydowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-24, 08:51   #923
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
W grudniu tego roku ?

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Tak mi takie produkty wystarczaja na max miesiac bo mam duzo klientek to i produkt szybko sie konczy.

Co do filmiku RLM to napisalam jej od razu po obejrzeniu jakie bledy popelnila i ze jak cos to moge pomoc. Warstwa depresyjna to pewnie tylko przejezyczenie, kazdemu sie zdarza. I tak sobie pomyslalam ze przeciez jest duzo dziewczyn, ktore nie czytaja nic wczesniej na temat hybryd i bazuja tylko na ulotce dolaczonej do zestawu i potem tak to wyglada. Firmy przedstawiaja hybrydy jako zwykle lakiery tylko ze dlugotrwale i utwardzane w lampie. Kupujta zestawy przecie to wszystko takie latwe...

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Ja ogólnie uwielbiam czytać blogi ale jak widzę ze ktoś ma co drugi wpis sponsorowany to sobie odpuszczam dalsza "znajomosc".
Niestety większość kiedyś lubianych blogerek obecnie jest u mnie spalonych są tez takie którym trochę soda uderzyła do głowy i myślą, że są niewiadomo kim

Żeby nie było OT to dziś będę testowac klipsy do usuwania hybryd. Zdziwiłam się bo wszystkie są w jednym rozmiarze. A liczyłam na większe i mniejsze.
Klipsy sa o wiele wygodniejsze, a jednakowy rozmiar nie przeszkadza



Emka rozumiem o co chodzilo i nic sie nie stalo mnie tez denerwuja dziewczyny nastawione jedynie na zerowanie na firmach.
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując