Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-26, 11:15   #3216
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
po Soft Blanket wymiękłam, lubię mocne zapachy, ale od niego rozbolała mnie głowa i musiałam się wietrzyć



to dużo, prawda, chociaż kiedyś u jakiejś Blogerki widziałam świetne porównanie świec yankee czyli wydajności, ceny itp do tych zwykłych z biedry, home&you itp wychodzi na to, że te niby tańsze świece wychodzą w sumie drożej, no, ale tu trzeba wydać na raz 100zł a to może być kłopotliwe i dlatego też wydają się być takie drogie
jak 10 zł max to lepiej woski i samplery a też będziesz mieć frajdę z palenia
Moja mama nieznosi wręcz wszelkich zapachowych świeczek, więc rzadko je zapalam, bo po co ją dodatkowo wkurzać Dlatego preferuję maleństwa

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kama888 Pokaż wiadomość
Dziewczyny próbka Guerlain jest znowu dostępna w D
Muszę się Wam poskarżyć na Sephorę online Dzisiaj otrzymałam zamówienie i jedynym jego plusem jest to, że dostałam duże pudełko a zamówiłam kilka małych produktów które zmieściłyby się do małego. Ale poza tym tragedia.. zamówiłam próbki: bazę benefit, próbkę jimmy i tous rose.... a co dostałam: próbka tous wrzucona luzem do pudełką bez kartonika , nie ma ani bazy ani jimmiego.. co dostałam za to...męskie próbki.... eisenberga...... no comment nigdy nie zamawiałam męskich kosmetyków a oni mi takie odpadki wrzucają do zamówienia.. to już trzecia paczka w której jest coś nie tak - aż mi się zakupów odechciewachociaż to może i dobrze:P
Ja bym im napisała ciekawe kiedy się D. ruszy z tymi przeprosinami
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora