Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-09, 18:30   #4420
kapa1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 30
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym

hehe masz rację kombinuję xD

a dlatego że, Atrederm działa na mnie za mocno (2dni smarowania) tak jak mówisz, mam mocne łuszczenie i potem to nawilżanie i regeneracja dłużej trwa, i przez to nie mogę wyjść do ludzi a czasami na prawdę muszę a po jednym zastosowaniu znowu skóra była napięta i czerwona i praktycznie nie występowało złuszczanie :/

z drugiej strony AD działa, wydaję mi się za słabo, i przydało by mi się coś między tymi dwoma... właśnie aby występowało delikatne łuszczenie i skóra się systematycznie powoli odnawiała chyba przetestuję właśnie Retin A...

Dodam też że najprawdopodobniej za jakieś miesiąć może półtora, wyjeżdzam na pół roku albo do niemiec albo na słowację do pracy, i będzie głupio między facetami się łuszczyć dlatego szukam czegoś co mogę ze sobą zabrać i delikatnie przez pół roku stosować, bo jak wrócę chce iść na studia i no nie ukrywam mieć "piękną cerę"... xD nie wiem też jak w tych krajach jest z kosmetykami (niemcy to pewnie większość dostanie, gorzej na słowacji, tam nie mam pojęcia co można kupić)...
kapa1234 jest offline Zgłoś do moderatora