Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 11:54   #208
ninka782
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 8
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

A więc ja powiem jak to wygląda z mojej strony, osoby która chciała wejść do firmy jako dystrybutor.

Na pozór wszystko super, aloes, naturalne składniki, gruszki na wierzbie. Oczywiście nie umniejszam aloesowi, bo sama używam sporo kosmetyków z jego dodatkiem i uważam, że właściwości ma zbawienne na skórę, ale jeżeli kosmetyk rzeczywiście jest naturalny.

Ogólnie sporo siedzę w temacie zdrowej żywności, naturalnych kosmetyków oraz ziół. Pewnie też dlatego, że przez 4 lata zmagałam się z atopowym zapaleniem skóry. I właśnie w tych kwestiach musiałam sporo pozmieniać, aby się wyleczyć.

No ale wracając do tematu. Kupiłam z chłopakiem starter za 1500 zł, aby wejść do biznesu. Taki był wymóg. Wiązało się to również z uzyskaniem 35 % zniżki na kupno produktów. Myślimy sobie, spoko. Niższa cena, można później działać coś w tym kierunku. Wydawało się to naprawdę konkretne. Nic bardziej mylnego.

Dostaliśmy produkt. W sumie sporo tego, dodatkowe 50 próbek, aby zachęcać ludzi. Katalogi, ulotki, broszurki. Wyglądało profesjonalnie.

Pierwsze czego użyłam to pomadka. Naprawdę fajnie nawilżyła. Pomyślałam sobie, że to może być naprawdę coś dobrego, innowacyjnego. Poszłam na siłownie, wzięłam szampon, odżywkę, balsam. Niestety nie przeczytałam składu, bo wszystko szybko się podziało.. I co się stało? Posmarowałam się balsamem. I WYSYPKA !
Mam delikatną skórę i czuje ona od razu jakiś syf. Zareagowała.

Patrzę później z chłopakiem na skład. A tam PEG z różnymi numerkami, Triclosan, parabeny. Czyli niestety rzeczy, których nie powinno tam być. Najgorsze gówno! Te substancje zmieniają gospodarkę hormonalną, zwiększają przepuszczalność bariery naskórkowej narażając tym samym na wnikanie w głąb skóry szkodliwych substancji ze środowiska zewnętrznego, powodują poważne alergie, gronkowca a nawet nowotwory!

Zacznijcie czytać co tam jest na opakowaniu, bo to, że od razu nie było skutków ubocznych, jak u mnie, to nie znaczy, że skóra nie reaguje ! Jak mogliśmy dać się tak oszukać...

Piszę to ku przestrodze, bo niestety te kosmetyki koło naturalnych nawet nie leżały. Aloes spoko, ale to czego dodają, aby poprawić kolor, konsystencje itp, niestety jest NIEBEZPIECZNE.

Jutro robimy zwrot i na pewno nie będziemy tego polecać ludziom. Bo sami nie będziemy tego używać !

Edytowane przez ninka782
Czas edycji: 2016-10-24 o 14:13
ninka782 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując