Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytanie o staż. cz. 3.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-06, 13:07   #1423
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Pytanie o staż. cz. 3.

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Jeżeli tak jest, to musi to być ustanowione w przepisach, nie można to "od se" dać komuś za coś 2 lata jakieś tam kary, bo ktoś tam złożył na kogoś skargę. I akurat tutaj to urzędy mają takie same przepisy.
Inna kwestia, zależy za co była ta kara, jak Twoje złożenie ów tej skargi miało wpływ na całokształt sytuacji, co zrobił pracodawca itd. Temat rzeka. Poza tym jak napisałam wcześniej, bo mam wrażenie, że piszemy o innych rzeczach... 3 m-ce kary, to kara za brak zatrudnienia stażysty po odbytym przez niego stażu, mimo posiadanie takiej deklaracji. A złożenie skargi i podany przez Ciebie okres czasu tejże kary nie są tożsame w przypadku niezatrudnienia stażysty
Ja złożyłem skargę na pracodawcę nie przez to, że mnie nie zatrudnił(to już sprawa drugorzędna), ale za to co wyprawiał. Wyzwiska, straszenie itd. Z tego co wiem przede mną mieli jeszcze jednego stażystę. Może on też interweniował. A 3 miesiące kary to moim zdaniem żadna kara. Po 3 miesiącach pracodawca ponownie weźmie sobie stażystę i to takie błędne koło.
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując