Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-10, 14:57   #73
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
to bylby dobry termin.

kolejna, ktora bez opalenizny nie wyobraza sobie zycia... reaguje tak gwaltownie, bo trzeba sobie ustawic priorytety - i jesli ktos decyduje sie na badz co badz, kosztowna inwestycje, jaka jest laser, moglby zrezygnowac w imie tego chocby z opalania .
Jeśli to dobry termin to umówie sie tak, żeby tym razem było dobrze

Co jak co ale nie wyobrażam sobie latem chodzić biała jak albinos bo najzwyczajniej w świecie chce dobrze czuć się we własnej skórze a ja lubie być opalona kiedy nosze krótkie ubrania i odsłaniam dużo ciała. Na laser chodze tylko na bikini dlatego pytałam czy bielizna w solarium załatwi sprawe? Bo jak wiadomo, na plaże nie wyskocze z gołym tyłkiem wiec o nią nie pytam

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

dzis laser, solarium,jutro botoks
dziś laser, solarium tylko latem żeby między innymi wyrównać "paski" od bikini a botoks jeśli w przyszłości będe miała kompleksy i pieniądze dlaczego nie? Nie widze problemu?


Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Chyba trochę przesadzacie...
Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Galijka napisala, ze nie jest zwolenniczka. a JuStYsCk2 pytala o solarium na przelomie maja/czerwca.
no dokładnie, nie zdarzyło mi się opalać zimą haha no chyba, że jak szłam na studniówke co i tak mnie słabo złapało


Robicie z igły widły a wystarczy czytać ze zrozumieniem

Edytowane przez JuStYsCk2
Czas edycji: 2012-03-10 o 14:59
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując