Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-20, 10:47   #2602
Kimiko666
Zadomowienie
 
Avatar Kimiko666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Bzdury gada
Mam PCOS wraz z hirsutyzmem. Od 2 lat (miałam 5 zabiegów do tej pory) chodzę na laser Light Sheer (zwykły, nie Duet) i jestem bardzo zadowolona z efektów. Póki co laserem depiluję tylko twarz (wąsik, broda z podbródkiem), dla mnie różnica między tym co było przedtem, a tym, co jest teraz jest ogromna. Ja miałam idealne warunki- im jaśniejsza cera i ciemniejsze włosy- im większy kontrast- tym lepiej. Dodam jeszcze, że u mnie leczenie hormonalne nie przyniosło żadnego skutku, hormony ciągle są podwyższone. Mam znajome z hirsutyzmem również po depilacji laserowej LS i także są zadowolone.
Moja endokrynolog wręcz namawiała mnie na laser

W Krakowie polecam salon Medicor na Karmelickiej i p. Edytę Nykiel Oferują bardzo dużo zniżek, za 1 i 2 zabieg płaci się cenę regularną (bądź ja np. korzystałam ze zniżki wakacyjnej -50% na każdy zabieg), za 3- 100 zł, czwarty- darmowy, 5- 100 zł i potem już tak na zmianę: albo darmowy zabieg, albo płatny 100 zł.
Dzięki za informacje własnie takiej szukałam bo spotkałam sie z rozbieżnymi opiniami dotyczącymi depilacji przy pcos itp. Ja jestem bladziochem z ciemnymi włosami więc mam nadzieję, że ładnie zadziała - umawiam się na styczeń na konsultacje wstępną
__________________


Kimiko666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując