Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MIKRODERMABRAZJA warszawa
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 22:03   #8
misioqlka1202
Raczkowanie
 
Avatar misioqlka1202
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: MIKRODERMABRAZJA warszawa

witam
na temat miejsca gdzie można wykonać dobrze mikrodermabrazję nie wypowiem się, bo nie mam dużego doświadczenia jeśli chodzi o ten zabieg, ale na pewno mogę potwierdzić Twoje obawy co do kuponów groupon itp.
Kupiłam kupon promocyjny na peeling kawitacyjny i mikrodermabrazję w salonie "zadbaj o siebie" przy "warszawiance". I to był błąd O tyle, o ile mikrodermabrazji nie miałam wcześniej robionej, więc nie chcę się wypowiadać na ten temat, o tyle kawitacja nie jest mi obca i mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że kosmetyczka odwaliła niezłą fuszerkę! oba zabiegi zajęły jej 30min! łącznie z moim wejściem do salonu i wyjściem czegoś takiego jeszcze nie widziałam! Pani była nieprzyjemna, na wstępie usłyszałam, że czas nas goni, póżniej powiedziała otwarcie, że ma dośc "tych kuponów".
Podsumowując: zamiast zadowolenia i relaksu, pieniądze rzucone w błoto. Nikt przy zakupie kuponów nie informuje, ze korzystając z promocji, możesz oczekiwać tylko 50% zadowolenia.

Żeby już nie przedłużać nie polecam mikrodermabrazji w: http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/oNas.html

oraz kuponów groupon na zabiegi kosmetyczne! To tak jakby przy promocyjnym zakupie biletu do teatru wyprosili mnie w połowie spektaklu!

pozdrawiam
misioqlka1202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując