Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-15, 17:42   #3274
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Cieszę się ;-) Dziwnie się czuję w neonku w środku zimy, ale..... i tak jest bomba!
W środku czego?

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
popieram - Amelka pokazuj!!!!
Ale to dopiero w weekend :P
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Widziałam rano w TV.
U mnie też zaczął padać
A u mnie deszcz
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4461659 8]
No nie wiem... Nie mogą być za długie, bo wtedy to już nie bobki a paskudki. Trza często piłować

[/QUOTE]
W sumie fakt.
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Młody wczoraj pisał próbną maturę z matmy ( Kawuś Ty też??), poszło mu nieźle, jutro ma geografię. Jedziemy dziś po garnitur, zobaczymy czy coś z tego wyjdzie, czy mi starczy cierpliwości
Pani dyrektor postanowiła, że poloneza będą tańczyć tylko absolwenci i tylko pojedyncze klasy, nie cały rocznik razem . Zrobił sie kłopot, bo dziewczyn jest więcej i jest problem z partnerami. Młody będzie tańczyć, 2 razy, 1 ze swoją Dziunią, drugi z jakąś koleżanką. Okazuje się, że koleżanka będzie tańczyć wcześniej z Mołdym niż Dziunia. I jest jazda, Młody kombinuje koleżance chłopaka bo Dziunia rozpacza, że raz w życiu, razem będą tańczyć tego poloneza i ona będzie druga ( nie dziwię się, też bym była wściekła) I tak Młody ma zagwozdkę Boszzz jak ja bym chciała mieć takie broblemy
A i jeszcze Kawuś piszes już z polskiego prezentację?? Nosz cholera nie mogę tego ćwokola zagonić żeby się ogarnął z tym polskim. jak słyszę mam czas, spoko, mam czas to mną karvizna trzaska
Sie wygadałam
No to przeboje
Co do matury to bez paniki Ja nie zrobiłam prezentacji i poszłam na żywioł i 95% miałam Także ten, spokojnie, jest jeszcze dużo czasu
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora