Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-15, 17:48   #3276
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
I z mgiełeczką
Super
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Spamuję czernidłem z brokatem Na blogu tez jest. Porównanie Essence Circus Confetti i Technic Carnival.
Są praktycznie identyczne! Fajnie, że zrobiłaś porównanie BO teraz to obojętne, który się kupi
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zrobiłam foto dla DMki, apropos długości płytki, przyrostu i długości poza opuszek.
Światło rodem z krypty.
Haha, faktycznie jak w krypcie! Co nie zmienia faktu, że łapka ładna
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Małż wejdzie i powie, że mnie do reszty podziabało Ostatnio moje lakiery policzył i pooglądał Zapytał po cholerę mi połowa z nich skoro kolory się powtarzają Wcale się nie powtarzają Faceci
Że what Rozumiem, nie, chyba jednak nie rozumiem, że wygrzebują kawę z czyichś tam kup i kosztuje toto jakieś masakryczne pieniądze ale, że z żołędzi
Polać ładnej Pani , prawdę rzecze


Ja mam megawkurvę i jeszcze uperdliwiec klient ma dziś przyjść , typu - paaaaaaaannnnnniiiiiiiiii Aaaaaaaaagnnnnnnnnniiieee eeszkkkkkkkkkooooo czeeeeeeeemuuuuuuu taaakkkkkkkk aaaaaa nieeeeeeeee srrrrrrrrrrraaaaaak normanie się targnę dziś chyba

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Aguś

Wspominałam, że Rysiek kocha strzelać z bąbelkowej?
I jeszcze w gratisie mój dziubelek dzisiaj rano z nową zabawką <3
Ale dzieci I Rychuuuuuu! Jaki on jest pocieszny

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość

Bielutki w kierunku żółtego
Ty się ciesz! Jak byłby śnieżnobiały i by wlazł do śniegu to byś go nie znalazła

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
moje wczoraj doszło! Byłam w szoku Ale się wkurzyłam, bo znowu zostanę z kilkoma bazami i kaboszonami, bo rozmiary nie pasują - nie wiem jakim, k**a cudem :/
Kiepsko... i w sumie w szoku jestem...
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora