Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-15, 19:45   #3300
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ustawiam się w kolejce


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Wyglądało to dokładnie tak:


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
No nie wiem, Essie droższe
Ale przyjemniejsze w obsłudze

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Zrobiłam kolczyki z It's Alive na czerni *.* i mgiełka SB, ale flejksowa + CHG- Highlight of my summer
Poka

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
od czego są promocje?

pewnie tak, bo ja sama przychodziłam po kilka razy do mojej polonistki z różnymi wersjami mojej bibliografii do tego też się potrafią przyczepić nawet jak nie jest pewny czy iść z tym do nauczycielki, to niech pójdzie. moja mi bardzo pomogła z maturą
O to to to
Ich wychowawczyni jest polonistką ale taka wychowawczyni, że dajcie spokój Młody jest gospodarzem klasy, zastępcą przewodniczącego rady uczniowskiej, angażuję się w różne akcje organizowane przez szkołę- zbiórka jedzenia dla schroniska, aukcje charytatywne na zakup sprzętu lub leków dla jedego z uczniów szkoły, teraz na aukcji WOŚP wylicytował kolację u wychowawczyni w domu i ma zachowanie naganne i nagane dyrektora , bo mu wychowawczyni taką wystawiła, za brak usprawiedliwienia nieobecności, ogólne 30 godzin- przeoczyliśmy. Dzisiaj był u pedagog w tej sprawie i się okazuje, że w regulaminie nie ma zapisu mówiącego że tak można. Masakra normalnie - wychowawczyni zamiast ich bronić to udupia

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ty uważaj na słowa! Jeszcze jakiś dżender nas podejrzy i zgłosi
Chyba antydżender

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Byłam dziś na EEG Strasznie się cieszę, że udało mi się już to odwalić

Mam nadzieję że wszystko dobrze

Polacy grają w rękę - trzymać łokciony
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora