Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mydło ALEPPO
Wątek: Mydło ALEPPO
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-06, 21:28   #495
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mydło ALEPPO

A co dajesz na konce.

Z tym syndetem to chyba ze 2 lata temu probowalam i nawet troche mylam. Na niemieckim formum kilka dziewczyn chwalilo sobie takie mycie wlosow, jedynie wlasnie trzeba bylo dobrac kostke do danych wlosow, te z cienkimi i przetluszczajacymi sie wlosami nie byly zadowolone z kostki oil, ale te z suchszymi owszem i odwrotnie, ogorkowa byla idalna dla tych co nie potrzebuja tresciwych rzeczy. Potem jakos znudzilo mi sie mycie kostka i znow zaczelam uzywac szamponow . Z dzieciecych lubie Penaten ten zwykly to to samo co J&J. Wersja z rumiankiem mi juz sianio robila i mojemu synkowi tez. Naturalne to tez roznie. Znalazlam rozwiazanie bez olejku eterycznych, ale jedna rzecz jest mi zbyt nieodzywiajaca, ale daje rade odzywic wlosy po umyciu, a drugi szampon jest mi za odzywczy. Skora glowy za to bardzo zadowolona, ale ja oczywiscie szukam dalej. Teraz probowalam kilka razy myc Heilerde i nie do konca to jest to. Moze wyporbuje jeszcze marokanska glinke, a jak nie to kusi mnie jeszcze szampon z amla Khadi, albo wlasnie wroce do kostki Dove. Lubie uzywac jej do mycia rak, bo nie robi osadu na zlewie jak mydlo i nie musze co chwile zlewu pucowac, wiec w domu mam zawsze classic, a latem lubie i ogorkowa. Wogole takie kostki sa fajne na wyjazdach( dlatego probowalam tez mycie wlosow mydlem, ale nie dalam rady tak dlugo czegoc az wlosy wreszcie sie przestawia, zazdroscilam tym niemka, ktorym wlosy odrazu sie polubily z mydlem). Kostka jest mala, wszedzie sie zmiesci, a jak sie uprzesz to nie potrzebujesz dwoch roznych kostek/mydel. Mozesz jedna umyc sie cala nie tylko wlosy. Bardzo praktyczna i minimalistyczna pielegnacja, a taka moja skora lubi.
wyporbuj dove jesli nie MUSISZ uzywasz 100% natury do wlosow. W razie czego uzyjesz do ciala, twarzy albo tylko do mycia rak. PO syndetach wlosy sa takie jak po szamponach, nie bedzie osadu. Jedynie przeanalizuj rodzaj wlosa i wtedy odpowiednio tresciwa lub tez nie kostke wybierz. Przy wlosach bardzo suchych i tresciwszej kostce i tak moze byc potrzebna odzywka po umyciu.
jak wyporbujesz to daj znac. jestem ciekawa czy twoja skora glowy polubi syndety.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując