Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-05, 13:44   #585
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
W jako sposób składasz reklamację? Mi często nie nalicza

Mi ani razu jeszcze z D nie naliczylo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

pisze maila, że mi nie naliczylo pkt, które powinny zostać naliczone za zakupy. zazwyczaj zalaczam print screen okienka informującego o przechodzeniu ze strony paybacka na stronę partnera oraz potwierdzenie zamówienia ( tam jest suma zamówienia, a czasem punkty sa mnozone po osiagnieciu konkretnego progu) , czasem jestem jeszcze tak pomocna/wredna (wybrać właściwe) że dołączamy obliczenia ile powinno być za zakupy, ile z kuponu, czy innego kodu.




Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Mi zawsze odpisują na podobne sytuacje, że widocznie nie postępowałam zgodnie z instrukcją
Mi w zeszłym roku bez problemu naliczali, a w tym ani 1 pkt
Mi raz tak odpisali jak zapomniałam załączyć print screen i potwierdzenie. Jak im to wyślę, to nie mają argumentu. Trochę z tym roboty, bo trzeba pamiętać przy robieniu zakupów, ale wolę mieć pkt, za które mogę coś kupić, niż ich nie mieć.


Dziękuję za wszystkie oklaski za dzisiejsze zakupy. Normalnie poczułam się jak gwiazda, tyle aplauzu
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora