Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Catrice - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-03, 17:08   #79
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
http://kosmetykoholiczka.blogspot.co...t-catrice.html

Mój zbiór z Catrice, jakby ktoś miał ochotę popatrzeć
sporą część też mam trzeba się będzie rozejrzeć za Nemo
Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Chyba się za nią rozejrzę .
Polecam zwłaszcza, że zapomniałam zetrzeć swatche na noc i w zasadzie do teraz mi się trzyma dobrze widoczna poświata z kredki Made to Stay, a po dwóch pozostałych nie ma śladu, nie wiem jak to możliwe, w międzyczasie myłam ręce niejeden raz i nakładałam krem do rąk
Cytat:
Napisane przez Moireach Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Czy któraś z Was ma dostęp jeszcze do najjaśniejszego cienia ze spectaculART? Od kilku dni biegam jak oszalała po mieście i nigdzie już go nie ma, a z testera baaardzo mi się spodobał... Będę baardzo wdzięczna za pomoc w dorwaniu go
Miałam dziś być w Naturze, ale źle się czułam. Jutro się wybieram jeszcze raz obadać spectaculART i jak będzie szampański cień, to mogę kupić. Kupić?
Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
http://www.sillysilsil.com/2013/01/c...omer-2013.html
Znalazłam taką listę z wycofywanymi rzeczami- Infinite Matt, dlaczego
***** oni chyba raczą sobie żartować. Jutro lecę po niego. Kij z tym, że mam kilkanaście podkładów, najwyżej poczeka. Tylko żeby trafić niezmacany.
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Skarbie, bardzo się cieszę, że tak myślisz, ale muszę z przykrością wyprowadzić Cię z błędu bo moja cera naprawdę pozostawia wiele do życzenia (teraz dzięki Bogu są to w większości przebarwienia, ale jeszcze jakiś czas temu był to koszmarny, okrutnie aktywny "trądzik"). Poza tym, pod oczami widocznych porów nie mam na razie...
Z tego co widziałam, jest bardzo dobrze pamiętam, jak kiedyś chyba wstawiałaś też jakieś swatche różu czy rozświetlacza na sobie
[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;38419512]dokupiłam dziś pomadunię Revel The Red i lakier Gold Leaf, żeby Soulful nie czuła się taka samotna.....[/QUOTE]
I to jest bardzo dobry wybór Revel the Red jest cudowna, czyż nie?
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2013-01-03 o 17:27
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując