Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - AMILIE Mineral Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-09, 14:06   #1228
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Motylek Truskawkowy Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Nie pisałam nigdy w tym wątku, ale często podczytywałam i skusiłam się na zamówienie próbek Amilie . Do tej pory używałam tylko Pixie Cosmetics, ale odkąd zrobił się tam taki bałagan postanowiłam pozamawiać próbki innych firm i wybrać swoich faworytów. Na pierwszy ogień poszły Annabelle (odcień golden fairest w formule kryjącej był bardzo dobrze dopasowany), ale nie odpowiadały mi, bo miałam wrażenie, że pogorszyła mi się po nich cera (która i tak jest w kiepskim stanie...). Postanowiłam zamówić próbki Amilie i Meow i testować, jeśli jakiś kolor i formuła mi podpasuje zamówię duże opakowanie, ale pewnie w przyszłym miesiącu (kasa :P) zamówię próbki innej firmy (testowanie wciąga ).
Poniżej zamieszczam zdjęcia kawałka mojej twarzy z namalowanymi paskami podkładów (jedno foto robione w świetle dziennym, drugie w sztucznym). Przepraszam za jakość, ale dysponuję tylko aparatem z telefonu. Wiem, że po zdjęciach tego nie widać, ale chyba najlepszy będzie dla mnie Sesame, no ale trzeba jeszcze nałożyć na całą twarz, żeby się upewnić. (Przy testowaniu Annabelle właśnie tak pomyliłam się- przy teście paskowym najlepszy wydawał mi się Natural light, a po nałożeniu na całą twarz wygrał jednak Golden fairest).
Kolory na zdjęciach:
1. Butterscotch
2. Sesame
3. Creme brulee
4. Pine nut
5. Cashmere
6. Summer sand
Ja bym raczej obstawiła Pine Nut ewentualnie Cashmere.
IMHO Sesame jest za ciepły.

Oceniam po 1 foto, bo na 2 nic nie widać.
Nie skub tak twarzy... jeszcze większych blizn się dorobisz
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując