Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-26, 20:35   #3455
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
czyli Viking? też oglądałam

no właśnie, brązy to brązy a blondy... nie dość, że odrost musi ładnie wyjść to jeszcze reszta
ale kurczę na kwc mają dobre opinie
Tak Viking
Cytat:
Napisane przez Maylin Pokaż wiadomość
ha! Właśnie takie sobie kupiłam, pyyychaaaaa, ale spodziewam się, że domowej roboty lepsze
Nie wiem nawet nie probowalam A robilam pierwszy raz w zyciu
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

Bunny mnie się podoba Twoja skośna grzyweczka ,choć wyobrażałam sobie ją bardziej skosną i krótszą
kochana mam do Ciebie pytanko odnośnie tych garnierków nowych czy według Ciebie powinnam użyć koloru 111 czy 110 lub 113? bo nie umiem się zdecydować, a niechce ani za ciepłego odrostu(który pewnie wyszedłby po tych 110 i 113) ,ale też siwych włosków po tym 111. może jutro ich poszukam bo będę w auchanie

kitka ja proponuje Ci zastanowić się dokładnie ,odnosnie tego przyciemniania masz piękny kolorek wiesz o tym, a jak popaprasz sobie tak jak ja to wyjdą Ci cyrki świata na głowie u mnie teraz widać miks kolorów od jaśniutkiego po złoty to i tak jest juz dobrze bo wczesniej było fe i dzięki tym kombinacjom oświeciło mnie ,że jednak tylko w jaśniutkich czułam się najlepiej i teraz wielki come back

czeko może czas na zmiane farbki?
Może Tylko znowu z odrostem problem... ale normalnie w lustrach widze że żółto, ide i mi włosy powiewają - żółto
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora