Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-15, 16:58   #3078
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ciekawe jak ten szampon Vianek Ci się sprawdzi, daj znać czy warto i czy jest lepszy czy gorszy od Sylveco.
Do mnie tez dotarła paczuszka ze Smyka z m.in. kosmetykami, niedługo się pochwalę.
Jak tylko wykończę Szampon Weleda (mam na 2-3 razy jeszcze) to zabieram się za Vianek.
Tak się zastanawiałam w drogerii czy brać Biolaven czy Vianek.
Pokaż, a co to za sklep Smyk ? dasz link?

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
mam u siebie te drogerie, ale nigdy nie wchodziłam, bo i nie miałam po co (nie wiedziałam, że mam po co ). ciągle rossmann i rossmann jeszcze dziś zajrzę!
Nie wiem, czy we wszystkich Laboo mają te kosmetyki. U mnie jest dobrze zaopatrzone, lepiej niż Rossmann, gdzie takie nędzne resztki wszystkiego i z eko mało jest.
W Laboo mają pasty bez fluoru : Ziaja , to chyba z sls , a Parodontax jeden rodzaj jest bez fluoru, oglądałam i przyzwoicie całkiem skład wygląda. Oprócz tego biały jeleń, niektóre kosmetyki też całkiem ok, bez sls są, odżywki hipoalergiczne do włosów. Dermaglin w dobrej cenie, lepszej niż w rossku. Generalnie ciekawie jest w tej drogerii i warto zaglądać.

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2016-04-15 o 17:03
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora