Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczamy grzywkę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-21, 17:52   #761
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

[1=6291cc2e5cca5cd6ab177e5 efe4c5e0758342977;2151178 8]mysia m - Twoja decyzja o skracaniu włosów ze wzrostem grzywki to super pomysł
musze podjąć decyzję czy wyrównać włosy do brody (będzie afro )
czy zapuszczać dalej to kręcone "coś". ((reszta włosów to fale, grzywka strasznie się kręci) liczę na podpowiedzi[/QUOTE]


dzięki myśle, ze dlatego tym razem się uda.

tylko musze sie wyzalic..

byłam wczoraj na podcieciu włosów i super, zrobiła idealnie. Skróciła jakies 4 cm, dokładnie tyle, ile chciałam. Włoski sa prosto obciete do brody. No ale grzywke mi spie...przyła dramatycznie!!! miała jej tylko dodac lekkosci, zeby sie na bok układała. Zamknełam oczy.. a ta mi degażówkami zrobiła takie wyniszczenie, ze grzywka wyglada jak okropnie zniszczone włosy!!!! pocieniowała ja od 2 centymetrów na gorze do piorek na dole.. koszmar!!!!! jestem załamana. podpinam to paskudztwo na bok. Jeszcze zrobiął krzywo i tu i owdize mi wystają takie krótkie kikity na prosto.. okropne!!!! z długosci na szczescie za bardzo nie zdjeła, ale i tak niewiele moge z tym zrobic. zapuszczam na pewno, za kilka centymetrow powinna byc lepsza, ale wcale na bok sie nie układa tylko sterczy do przodu.. ech. nigdy wiecej nie poprosze o 'dodanie lekkosci'. nie zrozumiałysmy sie.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując